STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenosti s nákupem z výrobní společnosti? Zajímáte se o pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ? Máte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Pošlete nám životopis!

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli i v rámci závodu
  • Uzavírání smluv, kalkulace, cenové nabídky
  • Analýzy, plánování, kvalita
  • Návrhy na zlepšení, snižování nákladů, efektivita
  • Reporting vedení společnosti, sledování KPI

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technický, ekonomický, humanitní směr
  • Praxi z výrobní společnosti z nákupu min.5 let
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s uzavíráním obchodních smluv
  • Analytický, komunikativní, strategický typ s tahem na branku

Co nabízíme?

  • Roční bonusy/ prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Připojištění (penzijní, životní)
  • Stravenky
  • Možnost práce z domova
  • Lokalitu Chomutov