TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (OD 40.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte znalost strojírenské technologie a angličtina Vám nedělá problém? Jste pečlivý, chcete se učit novým věcem a kariérně růst? Skvělé! Tak nám zašlete váš životopis! Strojírenská výrobní společnost hledá šikovného parťáka na pozici: TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (OD 40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zpracování výrobních postupů a návrhů pro výrobu
  • Zpracování výrobní dokumentace a její schvalování
  • Kontrola materiálu a designu
  • Spolupráce na předvýrobní fázi
  • Řešení technických problémů během výroby
  • Zlepšování a zefektivňování výroby
  • Redukce výrobních nákladů
  • Podílení se na neustálém zefektivňováním kvality
  • Zavádění nových produktů do výroby
  • Provádění testování nových technologií
  • Dohled na dodržování firemních předpisů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ/VŠ technického/strojírenského směru
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici (pro SŠ)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti se strojírenskou technologií
  • Zkušenosti se svařováním a 3D prohlížečem
  • Znalost strojírenské a technické dokumentace
  • Vyznat se ve výrobních a měřících procesech
  • Znalost práce s PC
  • Orientace v LEAN manufacturing
  • Pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Čisté a moderní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba s pevným jádrem
  • Odměny
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Dotované stravování
  • Flexipasy
  • Zvýhodněné volání

  • Místo výkonu práce: Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.