TESTER SW – AUTOMATIZACE

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s testováním softwaru, ideálně v oblasti automatizace a řídících systémů? Chcete být součástí skvělých projektů a týmu? Angličtina pro Vás není překážkou a nevadí Vám práce v mezinárodním týmu? Pak mi pošlete své CV v anglickém jazyce a staňte se součástí skvělého týmu na pozici: TESTER SW – AUTOMATIZACE

Pracovní náplň

  • Testování a analýza SW v oblasti automatizace
  • Provádění manuálních i automatizovaných testů
  • Návrh a vývoj automatizovaných testů
  • Nalezení a řešení SW chyb
  • Komunikace a spolupráce v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti IT / automatizace / elektrotechnika
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci (psaní i mluvená forma)
  • Zkušenosti s testováním SW
  • Znalost JIRA, GIT
  • Analytické schopnosti a myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce na home office
  • Příspěvek na stravování
  • Systém cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport a volný čas
  • Školení a jazykové kurzy
  • Příležitost pro absolventy

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!