VÝVOJÁŘ – HW DESIGNER V AUTOMOTIVE

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s návrhem slaboproudé elektroniky a mluvíte plynule anglicky? Chcete působit ve vývoji v automotive a podílet se na nejnovějších inovacích? Chcete mít možnost se dále vzdělávat a kariérně růst? Pak mi pošlete své CV v anglickém jazyce a staňte se posilou na pozici: VÝVOJÁŘ – HW DESIGNER V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Výpočty, modelování a tvorba schémat
  • Spolupráce na návrhu zařízení jako celku s ostatními odděleními
  • Tvorba analýz nejen pro výrobu součástek
  • Návrh prototypů, realizace testů

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti elektroniky
  • Anglický jazyk pro každodenní komunikaci s kolegy
  • Nadšení do světa elektroniky a automotive
  • Oceníme zkušenosti ve vývoji HW v automotive

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Měsíční bonusy
  • Možnost pravidelné práce i na home office
  • Multisport kartu
  • Vzdělávání a školení
  • Možnost parkování
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Uplatnění pro absolventy

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!