PRODUCTION PLANNER JUNIOR (31.-40.000Kč)

Neaktivní nabídka

31000 - 40000 Kč

Máte vzdělání s technickým zaměřením a mluvíte anglicky? Jste analytik a dokážete vše rychle a efektivně vyřešit? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: PRODUCTION PLANNER JUNIOR (31.-40.000Kč)

Pracovní náplň

  • vytváření plánů výroby
  • zabezpečování kooperací - logistika, nákup, výroba
  • práce s interním systémem
  • jednání se zákazníky
  • komunikace s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • min. SOU s technickým zaměřením
  • komunikativní znalost AJ
  • analytické schopnosti, rozhodnost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • benefitní balíček
  • penzijko
  • místo výkonu práce: Zubří (Zlínský kraj)