SPECIALISTA NÁBORU (Praha-východ)

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Rádi komunikujete s lidmi? Dokážete nadchnout sebe i ostatní? Chcete se profilovat v rámci personalistiky a využívat anglický jazyk? Pan neváhejte a zašlete mi své CV! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA NÁBORU (Praha-východ)

Pracovní náplň

  • nábor řemeslníků, specialistů a dalších odborníků
  • telefonický screening s kandidáty
  • vedení pohovorů
  • spolupráce na HR projektech

Co požadujeme?

  • komunikativnost
  • schopnost empatie
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s náborem výhodou

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • čtvrtletní bonusy
  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci na zajímavých projektech

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ / Brno