TEST ENGINEER S AJ (55-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte VŠ vzdělání v oboru ideálně elektro? Máte zkušenosti s testováním a certifikací výrobku? Domluvíte se anglicky? Výborně, tak mi pošlete Váš životopis! Nadnárodní společnost hledá kolegu, kolegyni na pozici TEST ENGINEER S AJ (55-65.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Testování a certfikace výrobků
  • Spolupráce s kolegy z testovací laboratoře
  • Kooperace s externími certifikačními institucemi

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektro nebo technickém směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenost se spoluprácí s mezinárodními certifikačními institucemi vítána
  • Ochota občasně cestovat

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Prémie
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování v prostorách společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalitu okres Nový Jičín