PROJEKŤÁK PRO ELEKTRÁRNY

50000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s elektro projekcí vysokého napětí ideálně v elektrárenském odvětví? Domluvíte se německy, případně anglicky? Výborně, tak to mi pošlete Váš životopis! Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici PROJEKŤÁK PRO ELEKTRÁRNY

Pracovní náplň

  • Projektování v elektrárenském odvětví
  • Elektroinstalace u elektráren
  • Projekty pro německy mluvící země
  • Technická podpora
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektroenergetice či obdobný směr
  • Praxi v oblasti elektrárenství, průmyslových rozvodů elektrické energie
  • Ideálně německý jazyk, nebo anglický jazyk a ochota se německy učit

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Homeoffice
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

  • Lokalitu: Ostrava, Plzeň nebo Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.