SPECIALISTA ELEKTROÚDRŽBY (33-46.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví vás elektroúdržba, automatizace a chcete pracovat s nejnovějšími technologiemi, profesně růst? Máte vyhlášku 50/78 Sb. a 3-směnný provoz vám vyhovuje? Pošlete nám životopis na pozici SPECIALISTA ELEKTRÚDRŽBY (33-46.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Pravidelná kontrola výrobních zařízení
  • Servis a údržba strojů a zařízení
  • Diagnostika, řešení poruch, návrhy na zlepšení
  • Výběr a správa náhradních dílů
  • Spolupráce s výrobou a kvalitou
  • Periodická a generální údržba

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/78 Sb.
  • Praxi v elektroúdržbě ve výrobní společnosti - VÝHODOU
  • Aktivní znalost českého jazyka
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • Manuální zručnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Nadnárodní společnost s moderními technologiemi
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování, příspěvek na připojištění, kulturu
  • Výhodné volání a internet i pro rodinu
  • Lokalitu: Pardubice