INŽENÝR KVALITY S NĚMECKÝM JAZYKEM (45-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Kvalita - výrobní, zákaznická či dodavatelská? Ať jedno či druhé, ale to je přesně to, co chcete ve svém zaměstnání dělat? Pokud hledáte novou pracovní příležitost a nebojíte se komunikovat v německém jazyce, tak hledám právě Vás! Hledám nové: INŽENÝRY KVALITY S NĚMECKÝM JAZYKEM (45-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zajištění kvality pro svěřené projekty
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Zpracování 8D reportů
  • Tvorba analýz a posouzení rizik ve výrobě
  • Odladění chyb z pohledu kvality v sériové výrobě

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Komunikativní německý jazyk
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Vhodné však i pro absolventy
  • Znalost MS Office - Excel

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování
  • 13.plat
  • Měsíční bonusy
  • Sick days

  • Místo výkonu práce: Bor - Nová Hospoda