HLAVNÍ ÚČETNÍ (45-55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Máte alespoň SŠ vzdělání a víceleté zkušenosti s komplexním zpracováním účetnictví? Jste organizačně schopní? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Stabilní společnost se silným postavením na evropském trhu hledá posilu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (45-55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za účetní agendu celého oddělení
  • vedení malého týmu
  • zpracování agendy DPH, podkladů pro DPPO
  • odborná podpora v oblasti účetnictví
  • komunikace s finančním úřadem

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • předchozí praxi na obdobné pozici (nejlépe automotive)
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • dobrá znalost MS Office Excel
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • super kolektiv a týmové akce
  • pružná pracovní doba
  • občasná možnost home office
  • 7 dní dovolené navíc

  • lokalita: Náchod