ZKUŠENÝ/Á INŽENÝR/KA KVALITY (až 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Účast na nových projektech a zákaznických auditech, řešení neshod a reklamací... Ano, jedná se o oblast kvality v strojírenské oblasti. Pokud vás tato oblast láká a máte v ní zkušenost, pohybujete se nejlépe v oblasti automotive, domluvíte se anglicky a máte znalost Core Tools, tak na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis. ZKUŠENÝ/Á INŽENÝR/KA KVALITY (až 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Spolupráce na nových projektech
  • Komunikace se zákazníky
  • Účast na zákaznických auditech
  • Řešení reklamací a neshod + předcházení

Co požadujeme?

  • (Menší) praxi v automotive na obdobné pozici
  • Komunikativní AJ
  • Znalost Core Tools
  • Znalost norem kvality VDA, IATF 16949
  • ŘP sk. B
  • Němčina - VÝHODOU
  • SŠ/VŠ v oblasti strojírenství/ekonomie

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Měsíční bonusy/prémie
  • Dotované stravování - máme velmi dobrého kuchaře :)
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na volný čas
  • Mobilní telefon a notebook - samozřejmostí

  • Místo výkonu práce: Hulín