SPECIALISTA NA DANĚ Praha-východ

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s přípravou DPH a DPPO? Domluvíte se anglicky s kolegy na pracoviště? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA NA DANĚ Praha-východ

Pracovní náplň

  • příprava DPH pro centrálu a její entity v ČR
  • poradenství v oblasti daní
  • vyhodnocování daňových rizik
  • spolupráce/konzultace s externími poradci a auditory
  • příprava/kontrola podkladů pro sestavení ročního DPPO
  • podpora účetního oddělení z daňového hlediska

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost příslušné legislativy (daně, účetnictví)
  • znalost podvojného účetnictví (CZ a IFRS)

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu (vedení menšího týmu)
  • týden dovolené navíc
  • možnost pravidelných home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • kafeterii

  • místo výkonu práce: Praha-východ
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)