ASISTENT/TKA VEDOUCÍHO VÝROBY (až 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte technické myšlení, baví Vás tabulky a plánování a chcete svou kariéru rozvíjet ve velké mezinárodní firmě? Pak čtěte dál a pošlete mi Váš životopis! Mezinárodní výrobní firma působící v oblasti elektrotechniky hledá novou posilu na pozici: ASISTENT/TKA VEDOUCÍHO VÝROBY (až 45 000 Kč)

Pracovní náplň

  • kooperace s vedoucím výroby
  • plánování výroby
  • lean management
  • personální činnosti související s kolegy na oddělení
  • vyhodnocování dat
  • spolupráce s interní kvalitou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost práce v MS Excel na pokročilejší úrovni (kontingenční tabulky)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • analytické myšlení, samostatnost

Co nabízíme?

  • 13 mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • účast na školeních a projektech
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvky na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Jihlava