VEDOUCÍ ÚDRŽBY Praha-východ (80-105.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s vedením údržby ve výrobní společnosti? Vedení většího týmu lidí a jejich další rozvoj je pro vás na denním pořádku? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnoti hledá posilu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY Praha-východ (80-105.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení většího týmu údržby
  • školení a zodpovědnost za další rozvoj týmu
  • zodpovědnost za správný chod výrobních linek
  • sledování výroby a traceability výrobků
  • zajištění a plánování TPM
  • kontrola ISO norem, BOZP, PO
  • optimalizace zavedených systémů
  • práce s technickou dokumentací výrobních strojů
  • práce s interním řídícím systémem Simatic

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením většího týmu údržby
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost ISO, TPM, 5S
  • znalost PLC
  • vůdčí schopnosti, systematičnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • 25 dní dovolené
  • balíček Kafeterie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Lokalita: Brandýs nad Labem
  • Datum nástupu: IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.