VÝROBNÍ SEŘIZOVAČ (35–40.000 Kč) Praha-východ

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste vyučen/a v technickém/strojírenském oboru? Orientujete se v technické dokumentaci? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Celosvětová výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: VÝROBNÍ SEŘIZOVAČ (35–40.000 Kč) Praha-východ

Pracovní náplň

  • Zajišťování plynulého chodu výrobních linek
  • Vedení dokumentace o údržbě a funkci zařízení
  • Provádění preventivní údržby
  • Informování o potřebě náhradních dílů a vedení odpisů

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici seřizovače výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Možnost využít svozovou dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní kantýnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Lokalita: Brandýs nad Labem
  • Datum nástupu: IHNED