PRŮKOPNÍK V KOMPONENTECH (30-50.000 Kč )

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Vyznáte se v motorech, tvorba výkresů a 3D modelů je váš život a rádi byste se podíleli na vývoji? Máte vysokoškolské vzdělání a domluvíte se anglicky? Pak je tu příležitost právě pro vás! Staňte se součástí inovativní společnosti na pozici: PRŮKOPNÍK V KOMPONENTECH (30-50.000 Kč )

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • konstrukce komponentů motorů
  • tvorba výkresů a 3D modelů
  • práce s CAD daty
  • řešení problémů
  • účast na inovativních projektech
  • správa prototypového kusovníku
  • spolupráce s techniky z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost CAD Creo, KVS, AVON, TI-Cockpit
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • znalost procesů v oblasti automotive výhodou

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • propracovaný systém zaškolení
  • flexibilní pracovní doba
  • vzdělávací kurzy
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Mladoboleslavsko