PROJEKTANT POTRUBÍ (30-55.0000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní příležitost a máte zkušenosti s projektováním potrubí? Chcete se stát součástí stabilní a významné společnosti, která je na trhu přes 25 let? Úspěšná a zavedená společnost hledá kandidáty na pozici: PROJEKTANT POTRUBÍ (30-55.000 Kč)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Samostatná projekční práce (trubkové topné pece)
  • Návrh potrubních systémů dle technologických parametrů
  • Komunikace a kooperace v rámci projekčního týmu
  • Koordinační činnosti v rámci zakázky
  • Přejímky zboží u výrobců a dodavatelů
  • Zajišťování dozoru při montáži zařízení na stavbách v ČR i v zahraničí (sporadicky)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • Znalost anglického/ ruského jazyka výhodu
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Proaktivita, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 30 dní dovolené
  • Možnost občasný HOME OFFICE
  • Mimořádné bonusy dle hospodářského výsledku
  • Příspěvek na dovolenou 20.000 Kč
  • Příspěvek na životní pojištění 30.000 Kč/rok
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč
  • Jazykové a odborné kurzy
  • MULTISPORT kartu
  • Možnost kariérního růstu

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.