CNC PROGRAMÁTOR (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Už nějakou dobu se pohybujete ve výrobě a máte zkušenosti s programováním CNC strojů? Chcete pracovat na jednu směnu? Chtěli byste se stát součástí nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Hledáte dlouhodobé stabilní uplatnění v tom, co Vás Baví? Pracovali byste rádi v moderním pracovním prostředí, kde je kladen důraz na kvalitní strojové vybavení? Pokud jste to Vy, pošlete mi Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: CNC PROGRAMÁTOR (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • úprava a tvorba CNC programů
  • úpravy 3D modelů v programu SolidWorks
  • optimalizace CNC obráběcích procesů
  • odladění programů na CNC strojích
  • tvorba a správa seřizovacích listů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (strojírenství)
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost technické dokumentace
  • znalost práce s kovovým materiálem, slitinami
  • znalost programů GibbsCAM a SolidWorks výhodou

Co nabízíme?

  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • moderní strojové vybavení
  • možnost kariérního rozvoje

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!