GENERÁLNÍ ŘEDITEL Praha

Neaktivní nabídka

160000 - 200000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pokud máte zkušenosti z pozice Generálního ředitel ve společnost s IT zaměřením, neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Nadnárodní softwarová společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: GENERÁLNÍ ŘEDITEL Praha

Pracovní náplň

  • řízení celé organizace v ČR a na Slovensku
  • odpovědnost za strategii a vizi společnosti
  • budování firemní kultury a její další rozvoj
  • schvalování finančních plánu a cash-flow
  • dosahování nastavených cílů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • strategické myšlení, leadership, vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • manažerský motivační balíček
  • 5 týdnu dovolené
  • kurzy, vzdělávaní
  • stravenky
  • home office
  • sick days

  • termín nástupu: dohodou
  • místo výkonu práce: Praha