PROJEKTANT – telekomunikační technologie (55-70.000 Kč)

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s projektováním primárně HW s přesahem do SW telekomunikačních nebo ICT technologií? Chcete se podílet na důležitých projektech např. pro armádu, energetiku, železnice, školy aj.? Pak hledáme právě Vás! Technologická společnost působící v oblasti telekomunikačních a ICT technologií hledá posilu do svého týmu na pozici: PROJEKTANT – telekomunikační technologie (55-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • návrh řešení HW s přesahem do SW telekomunikačních a ICT technologií
  • komunikace se zainteresovanými stranami pro správné vytvoření návrhu (zákazníci, Solution Architekti, Projektoví manažeři aj.)
  • zakreslení kudy povede telekomunikační vedení, optická síť atd.
  • výběr vhodného HW (ať už vlastního nebo třetích stran)
  • práce v AutoCad
  • osobní kontrola daného místa instalace navrhovaného řešení
  • koordinace změn v průběhu projektování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • vyhlášku 50 §6
  • zkušenosti s projektováním telekomunikačních nebo ICT technologií
  • znalost 2D kreslení v AutoCad
  • ŘP sk. B – občasné cesty za klienty

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.