ÚDRŽBA NEMOVITOSTI A ROLBAŘ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Hledáme kolegu na pozici pracovníka údržby nemovitosti a rolbaře. Nástup možný od 15. 7. 2021. Místo práce Brno Kometa. Platové podmínky až 34.000,- Kč hrubého. Směnný provoz.

Pracovní náplň

  • Běžná provozní údržba budovy
  • Ovládání technologických zařízení
  • Součinnost se servisními firmami v rámci periodické obsluhy, údržby a kontrol
  • Plus jako ledař- úprava ledové plochy

Co od vás očekáváme

  • Vyučení
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výhodou kvalifikace dle vyhlášky 50§5-6
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, praxe výhodou nikoliv podmínkou, trestní bezúhonnost

Co nabízíme

  • Mzdu 34.000Kč hrubého
  • Směnný provoz
  • Nástup možný 15.7.2021

  • Místo výkonu práce: Brno Kometa

V případě Vašeho zájmu volejte na číslo 545 218 533 nebo pište na brno@cbacorp.cz

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.