TECHNICKO-OBCHODNÍ MANAŽER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s obchodem v oblasti strojírenství? Máte technické znalosti a umíte číst v technické dokumentaci? Chcete pracovat v příjemné, rodinné atmosféře? Chcete pracovat pro ryze českou společnost se zajímavými projekty? Pak mi pošlete svůj životopis! Ryze česká společnost hledá posilu týmu pro vedení výroby a obchodu na pozici: TECHNICKO-OBCHODNÍ MANAŽER

Pracovní náplň

  • jednání s klíčovými dodavateli a odběrateli
  • akvizice nových klientů a dodavatelů
  • tvorba cenových nabídek
  • řízení prodeje a nákladů
  • vedení servisu a komunikace se zákazníky
  • úzká spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti v oblasti obchodu
  • orientaci v technické dokumentaci
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené a sick days
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • provize z prodeje
  • jazykové kurzy
  • profesní vzdělávání a školení
  • příspěvek na stavování
  • zázemí v české společnosti
  • práci na zajímavých projektech

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!