TEAMLEADER VÝROBNÍHO TÝMU (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobní společnosti? Hledáte novou výzvu a umíte pracovat se stresem? Pak je tu příležitost právě pro vás! Přidejte se k nám do týmu! Stabilní nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá kolegy: TEAMLEADER VÝROBNÍHO TÝMU (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • vedení 10 - 12 lidí
  • spolupráce při denním reportu
  • řízení výroby dle požadavků zákazníka
  • dohled nad dodržováním technologických postupů
  • zodpovědnost za kvalitní plnění úkolů
  • vedení docházky podřízených
  • zaškolení nováčků
  • práce na 3 směny - volné víkendy!

Co požadujeme?

  • praxe ve vedení lidí ve výrobní společnosti
  • odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost
  • týmový duch

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • smlouva na neurčito
  • dovolená 25 dní
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na dopravu
  • stravování přímo v areálu

  • místo výkonu práce: okolí Rychnova nad Kněžnou