TEAMLEADER DISPONENTŮ S AJ I NJ (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte přehled v logistice a zkušenost se zákaznickým servisem? Máte zkušenost s vedením menšího týmu disponentů? Hledáme: TEAMLEADER DISPONENTŮ S AJ I NJ (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • plánování a organizace objednávek dle potřeb klienta
  • vedení menšího týmu disponentů
  • pravidelná komunikace s klientem ohledně jeho potřeb
  • dohled nad včasným plněním zakázek
  • reporting výsledků a stavu objednávek

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti dispozic/ logistiky či zákaznického servisu
  • pokročilou znalost anglického i německého jazyka
  • dobrou znalost MS EXCEL (výpočty, kont.tabulky)

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazené přesčasy
  • kafeterie a další bonusy pro rekreaci

  • místo výkonu práce: cca 15 minut v okolí Plzně