AUDITOR KVALITY (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Baví Vás audity kvality a dokumentace, administrativa a popisy procesů? Máte anglický jazyk na pokročilé úrovni k psaní textů a komunikaci s vedením společnosti? Pošlete nám Váš životopis na pozici AUDITOR KVALITY (40-50.000 Kč).

Pracovní náplň

  • Interní audity a dohled nad externími audity
  • Analýzy pracovních procesů, zapracování změn a uvedení do praxe
  • Vedení dokumentace, certifikace
  • Řízení dodavatelů, rizik
  • IT a digitalizace
  • Školení
  • Komunikace napříč všemi odděleními

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ (řízení kvality výhodou)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (texty ve dvojjazyčné verzi, komunikace s vedením společnosti)
  • Německý jazyk výhodou
  • Zkušenosti s interními a externími audity ISO 9001
  • Praxi s tvorbou interních směrnic a standardů kvality napříč společností
  • Spolehlivost, zodpovědnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí v nadnárodní společnosti
  • Možnost realizace v nové pozici
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Školení a certifikace
  • Obor mimo automotive

  • Lokalitu: Polička