QUALITY ENGINEER V AUTOMOTIVE S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Hledáte zajímavou práci na pozici QUALITY ENGIENEER V AUTOMOTIVE S NJ ve Zlínském kraji? Chcete pracovat pro jedničku ve svém oboru? Umíte komunikovat v anglickém jazyce a máte zkušenosti se zákaznickou kvalitou? Pak hledáme právě Vás! QUALITY ENGIENEER V AUTOMOTIVE S NJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kvalitu projektů, podpora výroby
  • Spolupráce a aktualizace FMEA
  • Komunikace se zákazníky
  • Zjišťování požadavků zákazníka
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Koordinace interních auditů
  • Zavádění kvalitativních opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického typu
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Praxe v oblasti kvality ve výrobě (min. 2 rok)
  • Znalost automobilového prostředí výhodou
  • Znalost FMEA, 8D report, ISO-TS 16949, PPAP, APQP
  • Samostatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce s moderní technologií
  • Finanční bonusy
  • 6 týdnů dovolené
  • Jazykové a další odborné kurzy
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj