SENIOR ÚČETNÍ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti a každý den využívat angličtinu? Máte prokazatelnou praxi v oblasti vedení účetnictví? Je pro Vás vedení týmu hračkou a chcete mít možnost seberealizace při zavádění nových procesů? Pokud jste odpověděli ANO, pak je tato pozice přesně pro Vás! SENIOR ÚČETNÍ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování kompletního účetnictví
  • Vedení a zodpovědnost za účtování v systému
  • Optimalizace procesů
  • Zpracování daňové agendy a komunikace s externími poradci
  • Koordinace a vedení menšího týmu účetních
  • Příprava podkladů pro audit a komunikace s auditory
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními a komunikace s úřady

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Zkušenost na pozici hlavní nebo senior účetní podmínkou
  • Znalost MS Office – Excel, Outlook
  • Zkušenosti se softwarem SAP výhodou
  • Orientace v daňové legislativě
  • Německý jazyk výhodou, ne podmínkou

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Další osobní vzdělávání
  • Finanční příspěvek na stravování
  • Intenzivní použití cizího jazyka
  • Příspěvky na sportování

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové