KOMODITNÍ MANAŽER - REGION EMEA (OD 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Milujete cestování a komunikaci v anglickém jazyce? Máte silné vyjednávací schopnosti a dokážete dotahovat věci do konce? Chcete být součástí úspěšné společnosti, která má co nabídnout? Pokud ANO, pak nezmeškejte možnost pracovat pro významnou mezinárodní výrobní společnost a zašlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • utužovat a pečovat o dlouhodobá partnerství s dodavateli v regionu EMEA
  • rozvíjet strategie pro snižování nákladů
  • spolupráce s manažery nákupu
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • alespoň 5 let praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s implementací nákupní strategie
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • uživatelská znalost MS Office
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pravidelný finanční růst
  • flexibilní pracovní dobu
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • docházkový bonus

  • centrála společnosti: okres Břeclav