SALES MANAGER VE STROJÍRENSTVÍ (40.000 - 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Je pro Vás zajímavé být součástí společnosti věnující se vývoji a výrobě vlastních výrobků? Baví Vás vyhledávání nových obchodních příležitostí? Domluvíte se plynně anglicky? V tom případě nám zašlete Váš životopis, hledáme posilu na pozici: SALES MANAGER VE STROJÍRENSTVÍ (40.000 - 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Obchodní činnost v rámci svěřeného portfolia
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komunikace se zákazníky
  • Sledování příležitostí na trhu a monitoring konkurence
  • Vyřizování poptávek a nabídek
  • Příprava cenových kalkulací
  • Řízení expedice zásilek a zboží
  • Analýza prodejních dat a reporting

Co požadujeme?

  • Praxe minimálně 5 let z prodeje ve strojírenství
  • Schopnost plynulé konverzace v AJ i v obchodní a technické oblasti
  • Znalost MS office
  • Schopnost převzít zodpovědnost za obchodní výsledky
  • Výbornou písemnou a ústní komunikaci
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a technické myšlení
  • Obchodního ducha a kreativní myšlení
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Výhodou bude znalost systému K2
  • VŠ vzdělání strojírenského směru výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Home office
  • Mobilní telefon a notebook
  • Zahraniční výjezdy
  • Příspěvek na stravování, na dopravu aj.
  • Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv

  • Místo výkonu práce: okres Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.