SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Máte praxi s komplexním vedením podvojného účetnictví? Chcete pracovat pro firmu, která dodává své výrobky do celého světa? Tak neváhejte a pošlete svůj životopis! Tradiční a dynamická společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ (45-55.000 Kč)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní účetnictví firmy
  • fakturace, sledování splatnosti
  • výkaznictví směrem k orgánům státní správy
  • měsíční agenda spojená s DPH
  • měsíční / roční uzávěrky, podklady pro audit
  • reporting společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost výpočtu daní
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost mzdové problematiky výhodou
  • aktivní znalost práce s PC
  • samostatnost, profesionalitu, odbornost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti
  • bonusovou složku
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzjní připojištění
  • notebook, mobil

  • lokalitu: severně od Krnova