FINANČNÍ KONTROLOR/KA Praha-východ

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte již zkušenosti v auditu nebo controllingu? Máte zkušenost ideálně z výrobní společnosti? S angličtinou nemáte problém? Pak hledáme právě Vás! Výrobní spolčenost pro automobilový průmysl hledá novou posilu do oddělení controllingu na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR/KA Praha-východ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • měsíční a roční závěrkové aktivity
  • finanční analýzy a reporty
  • Proces plánování a příprava forecastů
  • Projektová kalkulace (makra, buy vyhodnocení), sledování profitability
  • Business Controlling (monitorování KPIs, formulace nápravných opatření ve spolupráci s dalšími týmy)
  • spolupráce s business unit partnery v zahraničí

Co požadujeme?

  • víceleté zkušenosti v auditu nebo controllingu
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • aktivní znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničními kolegy)
  • proaktivita
  • analytické dovednosti
  • schopnost prezentovat data
  • orientace na výsledky

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • kafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • Multisport karta
  • vzdělávací kurzy
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.