TEAMLEADER KVALITY - AUTOMOTIVE (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte praxi na Vedoucí pozici v kvalitě a mluvíte plynně anglicky? Orientujete se v nástrojích kvality pro automotive jako je 8D, PPAP, APQP? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis v anglickém jazyce a ucházejte se o pozici: TEAMLEADER KVALITY - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • zastřešení oblasti zákaznické kvality
  • vedení menšího týmu - inženýři kvality
  • motivace, rozvoj a školení týmu
  • péče o zákazníky + analýza
  • zodpovědnost za řešení zákaznických reklamací
  • aktivní účast na zákaznických auditech

Co požadujeme?

  • praxi na obdobné pozici
  • vedoucí schopnosti
  • znalost nástrojů kvality v automotive (8D, PPAP, APQP…)
  • praxe v oblasti plastikařiny či elektroniky výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • možnost podílení se na inovativních projektech
  • stabilní mezinárodní prostředí v oblasti automotive výroby
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvěk na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.