PROJEKTANT POTRUBÍ Praha (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte novou práci a máte zkušenosti s projektováním potrubí? Pracujete v AutoCADu a chcete se stát součástí stabilní a významné společnosti? Pracovní nabídka PROJEKTANT POTRUBÍ je tu právě pro Vás! Úspěšná a zavedená společnost hledá kandidáty na pozici: PROJEKTANT POTRUBÍ Praha (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování potrubních systémů
  • Návrh rozměrů potrubních rozvodů
  • Tvorba projektové dokumentace v AutoCad
  • Komunikace s ostatními členy v týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxe na obdobné pozici
  • Dobrou znalost práce v programu AutoCAD
  • Zkušenosti v 3D projektování potrubí
  • Znalost programu AVEVA E3D

Co nabízíme?

  • progresivní mzdové ohodnocení ve vazbě na dosažené výsledky
  • možnost dalšího růstu
  • jazykovou výuku
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • MULTISPORT kartu

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!