TECHNIK KVALITY (24.-26.000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Rozšiřujeme tým o šikovné techniky kvality. Máte zkušenosti v oblasti kvality a nevadí Vám směnnost? Pak se nám neváhejte přihlásit! Hledáme TECHNIKY KVALITY (24-26.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vizuální kontrola dílů
  • Měření kontrolovaných dílů
  • Práce podle návodek

Co požadujeme?

  • Výuční list/ maturita ideálně v oblasti strojírenství
  • Zkušenost v oblasti kvality nejlépe v automotive
  • Vynikající zrak
  • Pečlivost, samostatnost, asertivita
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a silné mezinárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příjemné pracovní prostředí nového závodu

  • Lokalitu: Klášterec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.