MANAŽER OPERATIVNÍHO NÁKUPU

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti z vedoucí pozice v oblasti operativního nákupu? Vystudoval jste střední nebo vysokou školu technického nebo ekonomického směru? Chcete pracovat ve společnosti, kde i šéfa lze zbožňovat? Pokud toužíte být součástí rostoucí firmy s nekonečnými možnostmi, neváhejte nás kontaktovat! Hledáme právě vás! Výrobní společnost na Ostravsku hledá na pozici: MANAŽER OPERATIVNÍHO NÁKUPU

Pracovní náplň

  • Vedení menšího týmu
  • Jednání se stávajícími i novými dodavateli
  • Spolupráce s obchodními zástupci a oddělením logistiky
  • Optimalizace úspor, dohled nad skladovými zásobami
  • Zodpovědnost za tým pracovníků, jejich školení a kontrola

Co požadujeme?

  • Středoškolské, lépe vysokoškolské vzdělání technického/ekonomického směru
  • Praxi v nákupu z automobilové výroby
  • Anglický jazyk na dobré úrovni
  • Komunikativnost a zodpovědný přístup
  • Schopnost vedení pracovního týmu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávací kurzy v pracovní době
  • Zajímavé roční prémie
  • Přístup k moderním technologiím
  • Zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Skvělý kolektiv a nadprůměrně správňácký šéf :o)

  • Místo výkonu práce: Karvinsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.