OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Máte vystudovanou školu technického směru? Jste manuálně zručný a zajímá Vás práce ve výrobě? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu? Hledáte stabilní zaměstnání? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis! Česká výrobní společnost hledá kolegu na pozici: OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobních a plnících linek
  • Kontrola nastavení linek a jejich pravidelná údržba
  • Kontrola výstupních produktů a obalů

Co požadujeme?

  • SOU / SŠ technického směru výhodou
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Zručnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Praxe v oblasti obsluhy výrobních linek výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Měsíční a roční odměny
  • Závodní stravování
  • Firemní akce

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Lokalita pracoviště: Pelhřimov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!