TECHNICKÁ SPRÁVA VÝROBNÍCH LINEK (35-45.000 KČ)

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s provozem výrobních linek a vášeň pro kvalitu výrobků? Manuální zručnost a technická zdatnost patří mezi vaše silné stránky? Plynulý chod výrobních linek je vždy vaším cílem? V tom případě jste to Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis! Prosperující společnost hledá posilu na pozici: TECHNICKÁ SPRÁVA VÝROBNÍCH LINEK (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Obsluha automatické výrobní linky
  • Nastavování a seřizování výrobních linek
  • Dodržování hygienických předpisů
  • Kontrola výrobků
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání potravinářského směru - výhodou
  • Manuální zručnost a technická zdatnost
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Ochota práce v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Bonusy a prémie

  • Místo výkonu: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.