SPECIALISTA KVALITY - REKLAMACE

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

Problematika reklamací je oblastí, kde se vyznáte? Hovoříte anglicky a orientujete se v nástrojích kvality? Jste komunikativní a hledáte novou pracovní výzvu? Pak neváhejte a staňte se součástí týmu! SPECIALISTA KVALITY - REKLAMACE (od 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Vyřizování zákaznických reklamací
  • Vedení evidence, administrativní činnost
  • Spolupráce s oddělením výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Prokazatelnou zkušenosti z oddělení reklamací
  • Znalost nástrojů kvality
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Komunikativnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Karta MultiSport
  • Finanční podpora rodin s dětmi (tábory, očkování apod.)
  • Místo výkonu: 15 min od Prahy (Černý Most)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!