FRONTENĎÁK (OD 45 000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš zkušenost s TypeScript, Node.js? Je pro Tebe frontend to pravé ořechové? Hledáme talentovaného a zapáleného vývojáře, který nám pomůže s vývojem webové aplikace, kterou denně využívá 400 tis. uživatelů. Pojď do toho s námi a o své práci se rád pochlubíš i lidem kolem sebe!

Pracovní náplň

  • Vývoj frontendu aplikace s bezserverovými technologiemi
  • Implementace a řešení složitých problémů aplikace
  • Tvorba související dokumentace
  • Komunikace a úzká spolupráce s mezin. týmy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT oboru
  • Pokročilé znalosti TypeScript, Node.js, Git
  • Komunikativní angličtina podmínkou
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci s moderními technologiemi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • 24 000 Kč na libovolné aktivity
  • 5 týdnů dovolené

    Místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.