SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání? Máte zkušenost s opravami a údržbou strojů? Jste aktivním řidičem? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba strojů
  • Správa jednoduché agendy týkající se servisu strojů
  • Kontakt se zákazníky, řešení problémů, občasné cestování za zákazníkem

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU - technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici, manuální zručnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Příjemnou a komunikativní povahu

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Pravidelné odměny až 5000 Kč měsíčně
  • Nadstandardně proplácené přesčasy
  • Volné víkendy
  • Další mimořádné odměny
  • Příjemný a stabilní kolektiv
  • Pracoviště Brno - Slatina