MANAŽER BOZP A PO

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Vyznáte se v legislativě související s bezpečností práce, životním prostředím a požární ochranou? Máte praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Pak jste vhodný kandidát na pozici: MANAŽER BOZP A PO pro významnou mezinárodní strojírenskou společnost.

Pracovní náplň

  • dohled nad bezpečností práce a provozu
  • zodpovědnost za dodržování zásad ochrany životního prostředí
  • jednání se zákazníky ohledně požadavků z oblastí BOZP, PO a ŽP
  • komunikace s orgány státní správy
  • zpracování vyžadované dokumentace
  • dohled nad plněním interních předpisů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • komunikativní AJ nebo NJ výhodou
  • znalosti legislativy a příslušných předpisů týkajících se BOZP, PO a ŽP
  • uživatelskou znalost MS Office
  • smysl pro řád a pečlivost

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • práci v moderním prostředí stabilní společnosti
  • příspěvky na stravování
  • další bonusy a odměny
  • mobilní telefon a notebook
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.