VEDOUCÍ TÝMU KVALITÁŘŮ VE STROJÍRENSTVÍ

Hledáme super šéfa do kvality, proaktivního, kreativního. NE manažera v kravatě, který jen úkoluje! Jste to vy? Přihlaste se do výběrového řízení zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za vedení týmu kvalitářů (cca 20 lidí)
  • řešit problémy kvality výrobku, případné reklamace
  • vytvářet směrnice a udržovat jejich aktualizace (být proaktivní pro nové návrhy směrnic)
  • zajišťovat a dodržovat ISO 9001
  • připravovat, účastnit se a vyhodnocovat interní audity
  • přistupovat systémově k řízení
  • reportovat přímo vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo dostatečnou praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti v kvalitě s vedením lidí
  • cizí jazyk výhodou
  • proaktivnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zkrácený týdenní pracovní fond
  • přes 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • stravování ve firemní kantýně

  • lokalita – Plzeň - město