Inženýr řízení průmyslových procesů

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti s automatizovaným systémem řízení technologických procesů? Jste aktivním řidičem? Jste aktuálně otevřen/a nové příležitosti? Pak udělejte první krok a zašlete mi Vaše CV! Inženýr řízení průmyslových procesů

Pracovní náplň

  • Příprava technických podkladů pro projekty z hlediska ASŘTP
  • Posuzování technických nabídek
  • Revize dodavatelských smluv
  • Koordinace činností s ostatními pracovníky oddělení investic

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Aspoň 3 roky zkušenost s návrhy sytému řízení průmyslových procesů
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ideálně zkušenost v oblasti chemie, petrochemie, plynárenství, anebo energetiky

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem