PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Ovládáte optimalizaci technologických postupů ve výrobním procesu? Pokud je pro Vás největším úspěchem zavedená výroba, která funguje dle Vašich představ, tak čtěte dále, jelikož tato nabídka je určena právě pro Vás!!! Výrobní firma hledá nového kolegu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • koordinace jednotlivých projektů po technologické stránce
  • podílení se na zavádění nových výrob do provozu
  • komunikace s ostatními odděleními (údržba, kvalita, technologie)
  • spolupráce s ostatními procesními inženýry na hladkém průběhu výroby
  • drobná pomoc při přípravě na audity
  • vytváření technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • praxi na obdobné pozici – technolog, procesní inženýr, výrobní specialista
  • pokročilou znalost angličtiny
  • znalost technologických procesů ve výrobě
  • dobré organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí a možnost rozvoje v úspěšné mezinárodní společnosti
  • roční bonusy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění a stravování
  • cafeteria systém a další benefity...

  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!