PROCESNÍ INŽENÝR/KA (45-55.000 KČ)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Máte zkušenost v optimalizaci a efektivitě firemních procesů? Disponujete schopnostmi analyzovat stávající postupy a identifikovat oblasti pro zlepšení strategie? Chcete být součástí zajímavých projektů? V tom případě ,hledáme právě Vás! Zašlete mi Váš životopis! Mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR/KA (45-55.000 KČ)

Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Identifikace potenciálního zlepšení
  • Optimalizace časové efektivity výroby
  • Redukce výdajů
  • Posílení výrobní efektivity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Znalost metod průmyslového inženýrství
  • Pokročilá znalost anglického jazyku - výhodou
  • Analytické, organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost HO
  • Bonusy a prémie
  • Zdravotní volno

  • Lokalitu: Uherskohradišťsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.