ŘEDITEL PRODEJE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ MES

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste ostříleným profesionálem v oblasti prodeje a marketingu? Vždy jste byli fandové do IT technologií a chcete se podílet na prodeji systémů pro digitalizaci s využitím high-tech technologií Industry 4.0. Pak hledáme právě Vás! ŘEDITEL PRODEJE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ MES

Pracovní náplň

  • Budování a řízení vztahů se zákazníky
  • Řízení obchodních procesů
  • Jednání o obchodních a smluvních podmínkách, uzavírání obchodních smluv

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxi v oboru, zkušenosti s obchodem i marketingem
  • Zkušenosti v oblasti prodeje software
  • Profesionální vystupování, silné komunikační dovednosti
  • Komunikativní znalost AJ

Co nabízíme?

  • Práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • Neformální a přátelskou atmosféru
  • Práci s moderními IT technologiemi
  • Služební automobil

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.