VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte praxi s dodavatelskou/zákaznickou kvalitou a s vedením týmu? Hovoříte plynule anglicky a hledáte novou pracovní příležitost? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující automobilová společnost hledá posilu na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY (50 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení desetičlenného týmu specialistů kvality
  • Tvorba plánů, stanovení cílů a koordinace činností
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Tvorba reportů a účast na poradách s vedením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelnou praxi v oddělení kvality
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
  • Komunikativní anglický jazyk
  • Samostatnost a organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní i profesní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční balíček na sport či relaxaci
  • Místo výkonu: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.