PHP programátor

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat na zajímavých projektech pro významné klienty, ve skvěle situované kanceláři v centru Brna? Je ti blízký přátelský kolektiv s flexibilní pracovní dobou? Pokud máš dobrou znalost PHP a dalších technologií, tak pak hledáme právě Tebe! PHP programátor

Pracovní náplň

  • práce pro významné české klienty a účast na zahraničních projektech
  • tvorba webových aplikací a prezentací
  • práce s PHP a dalšími frontend technologiemi

Co požadujeme?

  • prokazatelné znalosti programování v PHP, SQL, JS, CSS
  • osobní zkušenost s tvorbou webových aplikací a prezentací
  • zkušenost s React, Node.js výhodou!
  • dokončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru (vhodné pro studenty)

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu a skvěle situované kanceláře ve středu Brna s možností práce z domova
  • práci na hlavní resp. vedlejší pracovní poměr nebo možnost spolupráce i na živnostenský list
  • odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní a motivující strukturu odměn, možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.