PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR – I ABSOLVENTI

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte vzdělání technického směru a znalost principů štíhlé výroby? Hovoříte německým jazykem a můžete nastoupit ihned? Chcete pracovat v úspěšné strojírenské společnosti na pozici PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti strojírenství hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR – I ABSOLVENTI

Pracovní náplň

  • účast na zavádění projektů do výroby
  • spolupráce v oblasti zlepšovacích procesů
  • aktivní využití nástrojů štíhlé výroby
  • administrativní a technická výpomoc ve výrobě
  • provádění analýz, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • znalost nástrojů Lean Production
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • jazykové a další vzdělávání
  • možnost nástupu ihned nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Brno - venkov